Kadiköy Akademi Yüksek Ögrenim Erkek Ögrenci Yurtlari, doga dostu ve gelecek nesilleri önemseyen bir anlayisla hizmet vermektedir. Ögrencilerin hem sosyal hem de akademik anlamda kendilerini gelistirmeleri için ideal bir adres olan Kadiköy Akademi, disiplin ve eglenceyi iç içe sunmaya dayali hizmet anlayisiyla ögrencilerin öncelikli tercihidir.

Kadiköy Akademi, 24 saat kesintisiz yüksek hizli kablosuz internet baglantisi sayesinde bilgiye aninda erisimi saglar. Ayrica kendi veritabani sayesinde ögrenciler arasinda kablolu ag paylasimini mümkün olan en yüksek hizda mümkün kilar. Ögrencilerin 7 gün 24 saat kullanabilecekleri özel etüt odasi ve burada bulunan kütüphane, misafirlerimizin derslerini daha kolay ve verimli bir sekilde çalismalarina olanak saglar. Her odada bulunan öprenciye özel sandalye ve masalar ders çalismak için farkli bir seçenek daha sunmaktadir.

Her katta bulunan banyo ve tuvaletlerimiz ve ayrica tüm odalarimiz her gün temizlenmektedir. Banyo ve tuvaletlerimizde 24 saat kesintisiz sicak su kullanilmaktadir. Her hafta nevresimler degistirilir, yenileri kullanima hazir hale getirilir. Katlarda bulunan çamasir ve kurutma makinelerimiz her kat için belirlenen günlerde kullanima açiktir.

Kadiköy Akademi, tüm bunlarin yaninda, misafirlerinin kaynasmasi için etkinlikler düzenlemeyi de ihmal etmez. Tekne turlari, özel konuklarla düzenlenen eglence geceleri, düzenlenen oyun turnuvalari (paintball, futbol,vs.) ögrencilerin kaynasmasi için firsatlar sunmaktadir.